Laptop czy PC

Poleć nas na:

Laptop czy PC

Odwieczna wojna między użytkownikami komputerów osobistych z pecetowcami dotyczy tego jaki komputer do pracy jest lepszy. Jak to w życiu bywa, wszystko ma swoje plusy i minusy, na pewno za laptopami

przemawia to że są mobilne, możemy zabrać je ze sobą wszędzie, do kawiarni czy na korzystać z nich na kanapie, dodatkowo są one bezprzewodowe więc jeśli bateria nam na to pozwoli możemy pracować na dworze gdzie nie ma prądu, w dodatku zajmują mało miejsca.

Za centralami przemawia fakt że mają możliwość rozbudowy podzespołów, możemy zbudować prawdziwą bestie i niewyobrażalnej mocy która sprosta naszym oczekiwaniom- możemy grać w gry komputerowe, pracować nad wymagającymi projektami wideo i wiele innych.

Niestety taki komputer zawsze będzie duży i wymagał będzie stałego miejsca przy biurku, oraz dostępu do prądu niestety z pecetem nie wyjdziemy do parku, najlepszym rozwiązaniem jest mieć mocną maszynę stacjonarną i trochę słabszy laptop do zadań mobilnych wtedy bez problemu rozwiążemy wszystkie nasze problemy, na rynku są też tak zwane powerbooki czyli nieco większe laptopy parametrami zbliżone do pc.