Rok 2077 nie jest tu przypadkowy. Kiedy nadejdzie Cyberpunk?

Poleć nas na:

Rok 2077 nie jest tu przypadkowy. Kiedy nadejdzie Cyberpunk?

CD Projekt Red jest znany już prawie na całym świecie. Tworzą oni świetne gry zawierające połączenie walki i logiki. Dają oni wybór, tworzą kilka możliwych ścieżek fabularnych i niekiedy jedna decyzja może zaważyć nad losami bohaterów w znaczący sposób.

Bohater jest prowadzony przez gracza nie odwrotnie. CD Projekt Red to zdecydowanie coś czym Polacy mogą się szczycić. Lecz trzeba też im przyznać, że pierwszy termin na który by padała premiera gry, no nie jest tym ostatecznym terminem.

Gry powstają w przeciągu kilku dobrych lat. Np od ogłoszenia Cyberpunka na świat przyszło kilkanaście części Assassin’s Creed oraz kilka filmów Marvela. Lecz jak już wyjdzie ta gra, będzie wiadomo, że każdy detal będzie dopracowany. To nowy RPG w otwartym świecie, gdzie gracz wciela się w najemnika.

10 Grudnia, Stycznia czy może nawet 2022 roku?

Wiele fanów wylicza godziny i dni do oficjalnej premiery niecierpliwiąc się bardziej niż na gwiazdkę, urodziny czy nowy rok. Wiadomo, że jak już pojawi się Cyberpunk to ludzie będą znikać na długi czas z swojego realnego życia, może będą przypadki pobrania urlopów na ten czas? Cały świat jest tam w dalekiej przyszłości.

Wizerunki aut jak i ludzi graficznie będą już bardzo zbliżone do prawdziwej skóry czy prawdziwej blachy. To tyle nowych opcji aby rozwijać swoją postać, którą można będzie kształtować już od początku gry. Więc ile jeszcze trzeba na to czekać? Premiera określona jest surowo na ten rok, więc nie ma już dużo czasu.

A jeśli chodzi o dzień to przeniesione zostaje na dziesiątego grudnia tego roku. Czy internauci się doczekają? Czy tylko ciekawość będą podsycać kolejnymi zwiastunami?

Jest już nadzieja, że Cyberpunk przyjdzie na ten świat już za niedługo, a przełożenie premiery to więcej czasu na dofinansowanie swojego sprzętu, albo zainwestowanie w coś nowego. A wtedy można wdrożyć się w świat idealny dla fanów sci-fi. To idealny czas i idealny prezent na nadchodzące święta, na pewno warto to przemyśleć!