Nowosci

Zarabianie na modzie W czasach internetu, możemy ...

405

Moda na tatuaże, czy tatuaż jest modny? Niegdyś t...

415

Na co uważać w salonie kosmetycznym

318

Jak ubrać się do pracy Odwieczny dylemat wielu ludzi którzy rozpoczynają swoją pracę w nowym miejsc...

340

Korzystanie z usług chirurga plastycznego Jeszcze nie dawno każdy uważał jakiekolwiek zabiegi plast...

351

Czy trzeba wydać dużo pieniędzy by ubrać się modnie? Wiele kobiet oraz mężczyzn uważa że moda przez...

506

Jak dbać o cerę w dobie Koronawirusa? Wiele osób skarży się na problemy ze zmianami skórnymi na twa...

433

Zarabianie na modzie

Zarabianie na modzie

W czasach internetu, możemy zarobić na wszystkim i to dosłownie. Jeśli twoją pasją jest Moda i ubrania to również znajdzie się dla ciebie sposób który sprawi że pasja stanie się twoim źródłem dochodów.

Czytaj więcej...

Moda na tatuaże

Moda na tatuaże, czy tatuaż jest modny?

Niegdyś tatuaże były zarezerwowane dla wąskiego grona ludzki, głównie dla środowiska więziennego oraz marynarzy i żołnierzy. Jednak te czasy dawno są już za nami a studia tatuażu z zapyziałych bram przeniosły się na główne ulice i jest ich coraz więcej.

Tatuaż stał się prawdziwą sztuką i przestał być już kojarzony wyłącznie w negatywny sposób, już nikogo nie dziwi widok pokolorowanych ludzi i coraz młodsze osoby sięgają po ten rodzaj zdobienia ciała.

Każdy był młody i myślał że ten stan będzie trwał wiecznie, jednak nic bardziej mylnego, często nasze życie zmienia się gwałtownie- musimy pamiętać że nadal chcąc pracować na wysokich państwowych stanowiskach, nie możemy mieć widocznych tatuaży, dlatego odradzam tatuowanie sobie dłoni, twarzy i szyi.

Niestety widok młodych ludzi z tatuażami na dłoniach i szyi jest coraz częstszym widokiem. Tatuaż to pamiątka na całe życie której nie da się zmienić- dlatego każdy powinien być przemyślany a już na pewno nie powinny to być imiona swoich partnerów, napisy ulubionych sloganów czy herby klubu piłkarskiego.

Jak ubrać się do pracy

Jak ubrać się do pracy

Odwieczny dylemat wielu ludzi którzy rozpoczynają swoją pracę w nowym miejscu, niestety u młodych ludzi zatarło się poczucie jakiejkolwiek formalności i nie zwracają zupełnie uwagi na ten aspekt.

Warto mieć na uwadze że biznes jest zależny od obu stron oraz tego w jaki sposób postrzegamy siebie nawzajem, sztuka biznesu to posiadanie drobnych psychologicznych asów w swoim arsenale, a jednym z nich jest sposobny ubiór- jak kameleon musisz wtopić się w otoczenie, tak by odbiorca skupił się na tym co chcesz mu przekazać a nie jak wyglądasz. Jeśli jesteś rzemieślnikiem, wyglądaj jak człowiek pracujący fizycznie, nie bój się ubrudzić, ale też nie odwiedzaj klientów w podartych i brudnych ubraniach.

Przeciwnie tyczy się stanowisk biurowych gdzie swoim ubiorem przedstawiamy swój profesjonalizm i dbałość o szczegóły, ale nadal nie powinniśmy przesadzaj, strój nie powinien być odświętny i niewygodny. Jednak gdy dostajesz zaproszenie na jakiś bal albo inne spotkanie biznesowe warto zaprezentować się w najlepszym wydaniu, aby oddać szacunek organizatorom.

Korzystanie z usług chirurga plastycznego

Korzystanie z usług chirurga plastycznego

Jeszcze nie dawno każdy uważał jakiekolwiek zabiegi plastyczne na naszym ciele, jako egoistyczne poprawianie natury, można było usłyszeć docinki dotyczące wysokich zarobków, bogatych partnerów i tym podobnych. Czy faktycznie powinniśmy tak chłodno podchodzić do tych spraw? Warto przemyśleć i postawić się w czyjeś sytuacji, zanim zaczniemy oceniać.

Każdy ma jakieś swoje kompleksy których inni mogą nie dostrzegać, czy to chodzi o małe piersi, usta, czy duży nos. Dla wielu takie kwestie sprawiają że są nieszczęśliwi i uniemożliwia im to normalne cieszenie się z życia. Jeśli kogoś stać i nie jest to problem etyczny- to dlaczego nie poprawić czegoś?

Nie robi to nikomu krzywdy, a może uszczęśliwić jedną osobę i sprawić że zacznie czuć się atrakcyjna dla innych, dlatego nie oceniaj innych, tym bardziej że to nie dotyczy ciebie!

Druga strona medalu to osoby które mają zaburzony ogląd na siebie i zaczynają przesadzać z wizytami u chirurgów czy kosmetyczek, warto wtedy takiej osobie zaproponować wizytę i psychologa - ponieważ problem może sięgać o wiele głębiej co prowadzi do destrukcyjnego stanu w których osoby te wyglądają nienaturalnie przez ogrom zabiegów

Nowosci

Zarabianie na modzie W czasach internetu, możemy zarobić na wszystkim i to dosłownie. Jeśli twoją pasją jest Moda i ubrania to również znajdzie się dla ciebie sposób który sprawi że pasja stanie się twoim źródłem dochodów.

405

Moda na tatuaże, czy tatuaż jest modny? Niegdyś tatuaże były zarezerwowane dla wąskiego grona ludzki, głównie dla środowiska więziennego oraz marynarzy i żołnierzy. Jednak te czasy dawno są już za nami a studia tatuażu z zapyziałych bram przeniosły się na główne ulice i jest ich coraz więcej. Tatu...

415

Na co uważać w salonie kosmetycznym

318

Jak ubrać się do pracy Odwieczny dylemat wielu ludzi którzy rozpoczynają swoją pracę w nowym miejscu, niestety u młodych ludzi zatarło się poczucie jakiejkolwiek formalności i nie zwracają zupełnie uwagi na ten aspekt. Warto mieć na uwadze że biznes jest zależny od obu stron oraz tego w jaki sposó...

340

Korzystanie z usług chirurga plastycznego Jeszcze nie dawno każdy uważał jakiekolwiek zabiegi plastyczne na naszym ciele, jako egoistyczne poprawianie natury, można było usłyszeć docinki dotyczące wysokich zarobków, bogatych partnerów i tym podobnych. Czy faktycznie powinniśmy tak chłodno podchodzi...

351

Czy trzeba wydać dużo pieniędzy by ubrać się modnie? Wiele kobiet oraz mężczyzn uważa że moda przeznaczona jest wyłącznie dla gwiazd oraz osób pokazujących się przy ściankach na wielkich galach gdzie paparazzi czeka aby wytknąć ich modowy błąd. W efekcie zupełnie nie interesują się tym tematem i n...

506

Jak dbać o cerę w dobie Koronawirusa? Wiele osób skarży się na problemy ze zmianami skórnymi na twarzy a nawet całym ciele, niektóre zaburzenia niestety można leczyć tylko farmaceutycznie, jednak w sporej części przypadków można domowymi zwyczajami znacznie poprawić kondycje naszej skóry. Po pierw...

433

Zabieg powiększania ust, czy warto to robić? Co o tym myślą Polki? Niezadowolenie ze swojego wyglądu, a szczególnie sylwetki występuje u wielu kobiet. Przy możliwościach, takich jak czas oraz pieniądze, decydują się one na różne zabiegi. Zagubione kształty pośród dodatkowych kilogramów to także opt...

6955