Korzystanie z usług chirurga plastycznego

Poleć nas na:

Korzystanie z usług chirurga plastycznego

Jeszcze nie dawno każdy uważał jakiekolwiek zabiegi plastyczne na naszym ciele, jako egoistyczne poprawianie natury, można było usłyszeć docinki dotyczące wysokich zarobków, bogatych partnerów i tym podobnych. Czy faktycznie powinniśmy tak chłodno podchodzić do tych spraw? Warto przemyśleć i postawić się w czyjeś sytuacji, zanim zaczniemy oceniać.

Każdy ma jakieś swoje kompleksy których inni mogą nie dostrzegać, czy to chodzi o małe piersi, usta, czy duży nos. Dla wielu takie kwestie sprawiają że są nieszczęśliwi i uniemożliwia im to normalne cieszenie się z życia. Jeśli kogoś stać i nie jest to problem etyczny- to dlaczego nie poprawić czegoś?

Nie robi to nikomu krzywdy, a może uszczęśliwić jedną osobę i sprawić że zacznie czuć się atrakcyjna dla innych, dlatego nie oceniaj innych, tym bardziej że to nie dotyczy ciebie!

Druga strona medalu to osoby które mają zaburzony ogląd na siebie i zaczynają przesadzać z wizytami u chirurgów czy kosmetyczek, warto wtedy takiej osobie zaproponować wizytę i psychologa - ponieważ problem może sięgać o wiele głębiej co prowadzi do destrukcyjnego stanu w których osoby te wyglądają nienaturalnie przez ogrom zabiegów