Zabieg powiększania ust, czy warto to robić?

Poleć nas na:

Zabieg powiększania ust, czy warto to robić? Co o tym myślą Polki?

Niezadowolenie ze swojego wyglądu, a szczególnie sylwetki występuje u wielu kobiet. Przy możliwościach, takich jak czas oraz pieniądze, decydują się one na różne zabiegi. Zagubione kształty pośród dodatkowych kilogramów to także optycznie mniejszy biust. Oba problemy są ze sobą często powiązane, dlatego należy wybrać odpowiedni moment na operację plastyczną biustu.

Przed operacją powinno się zastosować do wszelkich wymogów chirurgii plastycznej i zgubić kilogramy na określonych zasadach. Zadowolenie z efektu pooperacyjnego jest znacznie większe, jeśli decyzja ta zapadnie dopiero po utracie nadwagi.

Niestety odchudzanie to tylko mały krok w stronę wymarzonej sylwetki, ponieważ liczy się stałe utrzymanie jednakowej masy ciała przez długi okres. Po konsekwentnej pracy nad swoim ciałem można przystąpić do operacji piersi. Rozmiar implantów musi być dostosowany do masy ciała.

Przy bardzo szczupłej sylwetce powiększanie piersi nie należy do dobrych decyzji w obawie o dysproporcje ciała. Podczas odchudzania należy zachować zdrowy rozsądek, aby efekt operacji był bezpieczny i naturalny.