Bohater czy przestępca? Zbigniew Stonoga na wolności.

Poleć nas na:

Bohater czy przestępca? Zbigniew Stonoga na wolności.

Jeśli chodzi o kontrowersję to Zbigniew jest świetnym przykładem jak zwrócić na siebie uwagę. Były polityk znany jest z tego, jak w dość dosadny i wulgarny sposób przekazał polskiej społeczności z jakim rządem, wobec niego, będą teraz wojować.

Po kilku teraźniejszych sprawach, może trzeba przyznać, że miał trochę racji? Wiele ludzi może mieć problem z dokonaniem oceny tego człowieka, nie jest to nic dziwnego, z czasem ludzie sami nie wiedzą komu wierzyć. Pan Stonoga prowadzi czynnie swoją fundację, spotyka się z fanami lub zwolennikami, odwiedza ludzi o których walczy jego fundacja.

W wielu przypadkach pomoc do ludzi przychodzi w postaci węgla na opał gdy przychodzi zima, ale również powstają składki na dachy, ocieplenia, ubrania- wszystko co potrzebne danej rodzinie w potrzebie. Na facebook’u każda składka, każda rodzina jest dość dobrze opisywana pokazywana, lecz jak jest naprawdę nie wie nikt, trzeba polegać na tym w co się wierzy. W niewinność czy w wine?

Kto może ocenić Stonogę?

Nawet musi ocenić polityka- sąd. Ostatnie doniesienia wskazywały na to, że sąd w Lublinie odrzucił zażalenie prokuratury na temat natychmiastowego trzymania biznesmena w areszcie. Sąd uznał, że nie jest to musowe, a kara po całym procesie nie musi być surowa. Samo oskarżenie obejmuje przywłaszczenie 253 tysięcy złotych z jego fundacji dla siebie.

Został on chwilowo zatrzymany w areszcie, lecz po chwili wyszedł z racji sądu. Każdy z osób, które bardziej zapoznały się z historią Zbigniewa już na pewno mają swoje zdanie na ten temat i z pewnością będą przy nim stały. Fundacja może być bohaterskim czynem, lub czymś na podobe wykupienia win.

To gdzie wina leży zależy tylko od samej fundacji i od świadków jak i samego biznesmena. Człowiek znany z tego, że sprzeciwia się złu i zbrodniom politycznym, a sam dokonywał by takich procederów? To zdecydowanie kwestia, która jest dość ciężka dla ludzi znające obie strony tego człowieka. Z pewnością dowiemy się niedługo o tym więcej.

Nowosci

Wspomóż Matkę Ziemię i szczytny cel w jednym! Organizujemy akcję, która nie tylko ma na celu wesprzeć zbiórkę na leczenie Kubusia, ale również będzie dobrym krokiem w stronę bycia EKO. Mianowicie mamy zamiar zbierać puszki aluminiowe. Jest to rodzaj odpadu, który pojawia się praktycznie w każdym go...

323

3 fala COVID 19 już w lutym. Co zrobić aby do tego nie doprowadzić? Jedną z większych zmor, jakie chylą się w nowym roku, jest kolejna fala koronawirusa. Biorąc pod uwagę jak niewydolny jest obecnie system, lekarze przepracowani, a gospodarka w opłakanym stanie, należy zadać sobie pytanie nie jak p...

408

To już PEWNE mikro chipy będą dodawane do szczepionek na COVID 19. Co na to polski rząd? Choć mikro chipy w szczepionkach wydawały się z początku pomysłem zakrawającym na powieści fantastyczne, to wiele wskazuje na to, że może w tym być ziarno prawdy.

502

Polacy boją się szczepionek na Covid, ponad 70 % Polaków nie chce się zaszczepić Choć chyba każdy Polak ma już serdecznie dosyć pandemii i ograniczania wielu czynności życiowych, wciąż wielu Polaków nie chce się zaszczepić, mimo tego, że jak twierdzą eksperci, jest to jedyna możliwość pozbycia się ...

448

38 latka zmarła po zaszczepieniu na COVID Jednym z bardziej kontrowersyjnych i gorących tematów na przestrzeni tygodni, jest szczepionka na COVID 19.

614

Polska i Węgry grożą Wetem Unii Europejskiej

431

Zamach na prezesa Jarosława Kaczyńskiego Jedną z bardziej kontrowersyjnych osób w polskiej polityce jest ostatnimi laty Jarosław Kaczyński. Jest personą przez jednych kochanych, a przez innych znienawidzonych. Jak się okazuje do grona tych drugich należą również obecnie strajkujące kobiety, pod adr...

415

Czym teraz zajmuje się Tomasz Komenda Jedną z bardziej znanych nazwisk ostatnimi czasy, należy do ofiary systemu, jaką stał się Tomasz Kolenda. Jego smutna i tragiczna historia życiowa jest oparta na fałszywych zeznaniach i źle przeprowadzonym procesie, gdzie niewinny człowiek został zamknięty za k...

834