Czym teraz zajmuje się Tomasz Komenda

Poleć nas na:

Czym teraz zajmuje się Tomasz Komenda

Jedną z bardziej znanych nazwisk ostatnimi czasy, należy do ofiary systemu, jaką stał się Tomasz Kolenda. Jego smutna i tragiczna historia życiowa jest oparta na fałszywych zeznaniach i źle przeprowadzonym procesie, gdzie niewinny człowiek został zamknięty za kratami i oskarżony o gwałt i zabójstwo młodej dziewczyny.

Choć Kolenda od początku nie przyznawał się do winy, to nie uchroniło go to od wieloletniej odsiadki we więzieniu. Wraz z rodziną i bliskimi wciąż walczył o sprawiedliwość, którą odzyskał po wielu latach.

Jego wyjście z więzienia stało się głośną sprawą nie tylko dla rodzimego środowiska, ale dla całej Polski. Niewinny Tomasz wyszedł odzyskując dobre imię, jednak z ogromną traumą i trudnym bagażem przeżyć więziennych.

Życie prywatne Tomasza Kolendy

Choć powrót do normalnego życia nie był prosty, to pierwszym krokiem do tego było wywalczenie odszkodowania pieniężnego za nieodwracalny błąd systemu karnego. Z wygranymi pieniędzmi, Kolenda zaczął układać sobie życie na nowo. Jednym z podjętych przez niego ruchów, było znalezienie sobie partnerki życiowej. Miłość postawiła go na nogi, a oczekiwanie na dziecko dodało skrzydeł.

Na podstawie jego tragicznej historii nakręcono film, na premierze której, Kolenda oświadczył się swojej partnerce, a ta przyjęła oświadczyny. Sam Tomasz postanowił również poprawić chociażby swój wygląd, poprawiając uśmiech. Będzie się dobrze prezentował na ślubnym kobiercu?

Życie zawodowe Kolendy

Choć odszkodowanie wywalczone w sądzie pozwoliło na godne życie, to historia tego człowieka chwyciła za serca wiele osób, które postanowiły mu pomóc. Jednymi z nich są bracia Collins, którzy zaoferowali mu pracę w swojej fundacji.

Ma pełnić funkcję specjalisty do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych. Choć życie w trudny sposób doświadczyło Tomasza Kolendę, to wszystko wskazuje na to, że nie tylko wstał z kolan, ale jest na dobrej drodze do ułożenia sobie szczęśliwego życia.

Nowosci

Wspomóż Matkę Ziemię i szczytny cel w jednym! Organizujemy akcję, która nie tylko ma na celu wesprzeć zbiórkę na leczenie Kubusia, ale również będzie dobrym krokiem w stronę bycia EKO. Mianowicie mamy zamiar zbierać puszki aluminiowe. Jest to rodzaj odpadu, który pojawia się praktycznie w każdym go...

323

3 fala COVID 19 już w lutym. Co zrobić aby do tego nie doprowadzić? Jedną z większych zmor, jakie chylą się w nowym roku, jest kolejna fala koronawirusa. Biorąc pod uwagę jak niewydolny jest obecnie system, lekarze przepracowani, a gospodarka w opłakanym stanie, należy zadać sobie pytanie nie jak p...

408

To już PEWNE mikro chipy będą dodawane do szczepionek na COVID 19. Co na to polski rząd? Choć mikro chipy w szczepionkach wydawały się z początku pomysłem zakrawającym na powieści fantastyczne, to wiele wskazuje na to, że może w tym być ziarno prawdy.

502

Polacy boją się szczepionek na Covid, ponad 70 % Polaków nie chce się zaszczepić Choć chyba każdy Polak ma już serdecznie dosyć pandemii i ograniczania wielu czynności życiowych, wciąż wielu Polaków nie chce się zaszczepić, mimo tego, że jak twierdzą eksperci, jest to jedyna możliwość pozbycia się ...

448

38 latka zmarła po zaszczepieniu na COVID Jednym z bardziej kontrowersyjnych i gorących tematów na przestrzeni tygodni, jest szczepionka na COVID 19.

614

Polska i Węgry grożą Wetem Unii Europejskiej

431

Zamach na prezesa Jarosława Kaczyńskiego Jedną z bardziej kontrowersyjnych osób w polskiej polityce jest ostatnimi laty Jarosław Kaczyński. Jest personą przez jednych kochanych, a przez innych znienawidzonych. Jak się okazuje do grona tych drugich należą również obecnie strajkujące kobiety, pod adr...

415

Czym teraz zajmuje się Tomasz Komenda Jedną z bardziej znanych nazwisk ostatnimi czasy, należy do ofiary systemu, jaką stał się Tomasz Kolenda. Jego smutna i tragiczna historia życiowa jest oparta na fałszywych zeznaniach i źle przeprowadzonym procesie, gdzie niewinny człowiek został zamknięty za k...

835