38 latka zmarła po zaszczepieniu na COVID

Poleć nas na:

38 latka zmarła po zaszczepieniu na COVID

Jednym z bardziej kontrowersyjnych i gorących tematów na przestrzeni tygodni, jest szczepionka na COVID 19.

Jest ona nie tylko tak wątpliwym rozwiązaniem pandemii ze względu na spieszne rozwiązanie, ale również na brak zaufania ludzi do dużych koncernów farmaceutycznych, które nie jednokrotnie podpadły już konsumentom. Skąd pewność, że tym razem wynaleziona szczepionka okaże się prawidłowa i bezpieczna?

Mimo wielu wątpliwości na całym świecie ruszyły już pierwsze szczepienia, z różnym skutkiem. Choć większość osób zaszczepionych jest na razie w trakcie obserwacji, to zdarzają się głośne przypadki, które źle zniosły owe rozwiązanie.

Zmarła w kilka godzin od zaszczepienia

Jednym z takich głośnych przypadków jest 38 letnia Angielka, która w kilka godzin po zaszczepieniu zmarła.

Jak podają media, nie była ona przewlekle chora oraz wykluczono u niej ciężkie choroby współistniejące. Jak twierdzą lekarze, pacjentka ta zmarła w wyniku uczulenia na substancje znajdujące się w szczepionce. Organizm nie poradził sobie z obecnością obcych substancji, co doprowadziło do zgonu.

Choć kobieta tuz przed zaszczepieniem czuła się świetnie, to krótko po podaniu szczepionki, zaczęły pojawiać się pierwsze objawy uczuleniowe. Mimo szybkiej i sprawnej interwencji lekarzy, nie dało się jej odratować.

Kto może przyjmować szczepionki?

Choć firmy farmaceutyczne bronią swoich szczepionek, twierdząc, że nie można przewidzieć reakcji uczuleniowej, to jaka to daje gwarancję na to, że nie zasieje spustoszenia w organizmie? Jeśli uczulenie, o którym nie ma się pojęcia ma tak druzgoczące skutki, mimo obecności lekarzy, to jaka jest pewność, że idąc się zaszczepić, wróci się do własnego domu?

Choć zarówno lekarze, jak producenci szczepionek twierdzą, że są one przeznaczone dla każdego, to nie da się ukryć, że testowane były na ochotnikach, czyli zazwyczaj ludzi młodych i zdrowych. Czy nie powinno być to lepiej sprawdzone, zanim poda się je do masowego użycia?

Nowosci

Wspomóż Matkę Ziemię i szczytny cel w jednym! Organizujemy akcję, która nie tylko ma na celu wesprzeć zbiórkę na leczenie Kubusia, ale również będzie dobrym krokiem w stronę bycia EKO. Mianowicie mamy zamiar zbierać puszki aluminiowe. Jest to rodzaj odpadu, który pojawia się praktycznie w każdym go...

323

3 fala COVID 19 już w lutym. Co zrobić aby do tego nie doprowadzić? Jedną z większych zmor, jakie chylą się w nowym roku, jest kolejna fala koronawirusa. Biorąc pod uwagę jak niewydolny jest obecnie system, lekarze przepracowani, a gospodarka w opłakanym stanie, należy zadać sobie pytanie nie jak p...

408

To już PEWNE mikro chipy będą dodawane do szczepionek na COVID 19. Co na to polski rząd? Choć mikro chipy w szczepionkach wydawały się z początku pomysłem zakrawającym na powieści fantastyczne, to wiele wskazuje na to, że może w tym być ziarno prawdy.

502

Polacy boją się szczepionek na Covid, ponad 70 % Polaków nie chce się zaszczepić Choć chyba każdy Polak ma już serdecznie dosyć pandemii i ograniczania wielu czynności życiowych, wciąż wielu Polaków nie chce się zaszczepić, mimo tego, że jak twierdzą eksperci, jest to jedyna możliwość pozbycia się ...

448

38 latka zmarła po zaszczepieniu na COVID Jednym z bardziej kontrowersyjnych i gorących tematów na przestrzeni tygodni, jest szczepionka na COVID 19.

614

Polska i Węgry grożą Wetem Unii Europejskiej

431

Zamach na prezesa Jarosława Kaczyńskiego Jedną z bardziej kontrowersyjnych osób w polskiej polityce jest ostatnimi laty Jarosław Kaczyński. Jest personą przez jednych kochanych, a przez innych znienawidzonych. Jak się okazuje do grona tych drugich należą również obecnie strajkujące kobiety, pod adr...

415

Czym teraz zajmuje się Tomasz Komenda Jedną z bardziej znanych nazwisk ostatnimi czasy, należy do ofiary systemu, jaką stał się Tomasz Kolenda. Jego smutna i tragiczna historia życiowa jest oparta na fałszywych zeznaniach i źle przeprowadzonym procesie, gdzie niewinny człowiek został zamknięty za k...

834