To już PEWNE mikro chipy będą dodawane do szczepionek na COVID 19. Co na to polski rząd?

Poleć nas na:

To już PEWNE mikro chipy będą dodawane do szczepionek na COVID 19. Co na to polski rząd?

Choć mikro chipy w szczepionkach wydawały się z początku pomysłem zakrawającym na powieści fantastyczne, to wiele wskazuje na to, że może w tym być ziarno prawdy.

Nie tylko wskazuje na to przygotowania techniczne w niektórych państwach, ale przede wszystkim sama postawa koncernów farmaceutycznych, które albo unikają proste odpowiedzi, albo próbują odsunąć od siebie podejrzenia kolejnymi zaskakującymi newsami o pandemii. Wiele niepewności w tej kwestii zasiał jeden Amerykanin, który twierdzi, że ma dowody na to, że w szczepionkach obecne są mikro chipy.

Jego zdanie jest jednak mocno uciszane oraz nie do końca brane pod uwagę, gdyż jak sam przyznał szczepionkę do zbadania jej zawartości zdobył w sposób nie całkowicie legalny.

Wielki plan kontroli

Choć początkowo mało kto brał na poważnie doniesienia o mikro chipach, to stają się one dużo bardziej prawdopodobne ze względu na to, że wyjaśnienie wydaje się mocno prawdopodobne. Jednym z nich, jest to, że chipy umieszczone w ludzkich ciałach za pośrednictwem szczepionki, nie będą odpowiedzialne za kontrolowanie umysłów, jak to było pierwotnie zakładane, ale za śledzenie i obserwowanie obywateli.

Odpowiednie nośniki informacji znajdujące się w takich miejscach, jak bramki samolotowe, czy też przystanki, miałyby za zadanie śledzić obywateli. Tak gromadzone informacje mogłyby służyć, na przykład reklamie lub cyfryzacji kolejnych rzeczy.

Co na to polski rząd?

Póki co wszelkim doniesieniom o mikro chipach, rząd zaprzecza i zazwyczaj zwala to na niezbyt logiczne teorie spiskowe. Są jednak teorie zgodnie, z którymi zachowania te i wypowiedzi rządu jako całości, są skutkiem nacisku większych państw lub organizacji.

Z drugiej jednak strony sam rząd może być świadomy takich działań i posiadać plan na wyciągnięcie z tego korzyści. Niektórzy znawcy politycznych roszad twierdzą nawet, że może to być w wiedzy niektórych, którzy odpowiednio opłaceni milczą, z obawy, że kolejna kadencja może ich ominąć.

Nowosci

Wspomóż Matkę Ziemię i szczytny cel w jednym! Organizujemy akcję, która nie tylko ma na celu wesprzeć zbiórkę na leczenie Kubusia, ale również będzie dobrym krokiem w stronę bycia EKO. Mianowicie mamy zamiar zbierać puszki aluminiowe. Jest to rodzaj odpadu, który pojawia się praktycznie w każdym go...

323

3 fala COVID 19 już w lutym. Co zrobić aby do tego nie doprowadzić? Jedną z większych zmor, jakie chylą się w nowym roku, jest kolejna fala koronawirusa. Biorąc pod uwagę jak niewydolny jest obecnie system, lekarze przepracowani, a gospodarka w opłakanym stanie, należy zadać sobie pytanie nie jak p...

409

To już PEWNE mikro chipy będą dodawane do szczepionek na COVID 19. Co na to polski rząd? Choć mikro chipy w szczepionkach wydawały się z początku pomysłem zakrawającym na powieści fantastyczne, to wiele wskazuje na to, że może w tym być ziarno prawdy.

503

Polacy boją się szczepionek na Covid, ponad 70 % Polaków nie chce się zaszczepić Choć chyba każdy Polak ma już serdecznie dosyć pandemii i ograniczania wielu czynności życiowych, wciąż wielu Polaków nie chce się zaszczepić, mimo tego, że jak twierdzą eksperci, jest to jedyna możliwość pozbycia się ...

449

38 latka zmarła po zaszczepieniu na COVID Jednym z bardziej kontrowersyjnych i gorących tematów na przestrzeni tygodni, jest szczepionka na COVID 19.

614

Polska i Węgry grożą Wetem Unii Europejskiej

431

Zamach na prezesa Jarosława Kaczyńskiego Jedną z bardziej kontrowersyjnych osób w polskiej polityce jest ostatnimi laty Jarosław Kaczyński. Jest personą przez jednych kochanych, a przez innych znienawidzonych. Jak się okazuje do grona tych drugich należą również obecnie strajkujące kobiety, pod adr...

416

Czym teraz zajmuje się Tomasz Komenda Jedną z bardziej znanych nazwisk ostatnimi czasy, należy do ofiary systemu, jaką stał się Tomasz Kolenda. Jego smutna i tragiczna historia życiowa jest oparta na fałszywych zeznaniach i źle przeprowadzonym procesie, gdzie niewinny człowiek został zamknięty za k...

835