Akcja zbierania puszek aluminiowych na leczenie Kuby

Poleć nas na:

Wspomóż Matkę Ziemię i szczytny cel w jednym!

Organizujemy akcję, która nie tylko ma na celu wesprzeć zbiórkę na leczenie Kubusia, ale również będzie dobrym krokiem w stronę bycia EKO. Mianowicie mamy zamiar zbierać puszki aluminiowe. Jest to rodzaj odpadu, który pojawia się praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Aluminiowe puszki zaśmiecają środowisko w całej Polsce.

Jeśli chcesz zachować się ekologicznie i zarazem wesprzeć szczytny cel, to oddaj nam swoje aluminiowe odpady. Każda ilość aluminiowych puszek, będzie przyjmowana. Jeśli masz opcję zebrać więcej lub już obecnie masz na stanie więcej aluminium i chcesz go oddać, a nie masz jak nam go dowieźć, skontaktuj się z nami, postaramy się odebrać je od Ciebie osobiście. Liczy się każda ilość zebranego aluminium.

Po co nam aluminiowe odpady?

W każdym domu zbierają się aluminiowe puszki po różnych napojach, które bywają kłopotliwe w segregacji. Możesz się ich pozbyć i wesprzeć szczytny cel. Dodatkowo segregujesz śmieci i wspomagasz aktywne działania ekologiczne. Nie wystarczy tylko deklarować postawy ekologicznej, trzeba działać! Po naszej stronie zostanie ostateczne spieniężenie zebranego aluminium i wsparcie zbiórki na leczenie Kubusia.

Kim jest Kuba?

To chłopiec, który tak jak inne dzieci chciałby przed sobą mieć godne i szczęśliwe jutro, jednak by to osiągnąć musi przestrzegać restrykcyjnych zasad leczenia. Tylko wówczas będzie miał takie same szanse jak jego rówieśnicy. Chcesz wspomóc tą walkę?

Pozbądź się aluminiowych odpadów i oddaj je nam. To chyba uczciwy układ, prawda? W ten sposób nie tylko zrobisz dobry uczynek wobec Kuby, ale również okażesz się przykładem dla swoich dzieci, jak należy dbać o środowisko naturalne.


Każda ilość zebranych puszek  jest dodatkową cegiełką, która wesprze budujący się budżet na leczenie chłopca. Jeśli masz pomysł jak zebrać większą ilość, skontaktuj się z nami, a my postaramy się zorganizować osobisty odbiór metalu. Dla Ciebie to problem z głowy, a dla nas to bezcenna pomoc.

Nowosci

Wspomóż Matkę Ziemię i szczytny cel w jednym! Organizujemy akcję, która nie tylko ma na celu wesprzeć zbiórkę na leczenie Kubusia, ale również będzie dobrym krokiem w stronę bycia EKO. Mianowicie mamy zamiar zbierać puszki aluminiowe. Jest to rodzaj odpadu, który pojawia się praktycznie w każdym go...

260

3 fala COVID 19 już w lutym. Co zrobić aby do tego nie doprowadzić? Jedną z większych zmor, jakie chylą się w nowym roku, jest kolejna fala koronawirusa. Biorąc pod uwagę jak niewydolny jest obecnie system, lekarze przepracowani, a gospodarka w opłakanym stanie, należy zadać sobie pytanie nie jak p...

277

To już PEWNE mikro chipy będą dodawane do szczepionek na COVID 19. Co na to polski rząd? Choć mikro chipy w szczepionkach wydawały się z początku pomysłem zakrawającym na powieści fantastyczne, to wiele wskazuje na to, że może w tym być ziarno prawdy.

420

Polacy boją się szczepionek na Covid, ponad 70 % Polaków nie chce się zaszczepić Choć chyba każdy Polak ma już serdecznie dosyć pandemii i ograniczania wielu czynności życiowych, wciąż wielu Polaków nie chce się zaszczepić, mimo tego, że jak twierdzą eksperci, jest to jedyna możliwość pozbycia się ...

341

38 latka zmarła po zaszczepieniu na COVID Jednym z bardziej kontrowersyjnych i gorących tematów na przestrzeni tygodni, jest szczepionka na COVID 19.

494

Polska i Węgry grożą Wetem Unii Europejskiej

301

Zamach na prezesa Jarosława Kaczyńskiego Jedną z bardziej kontrowersyjnych osób w polskiej polityce jest ostatnimi laty Jarosław Kaczyński. Jest personą przez jednych kochanych, a przez innych znienawidzonych. Jak się okazuje do grona tych drugich należą również obecnie strajkujące kobiety, pod adr...

326

Czym teraz zajmuje się Tomasz Komenda Jedną z bardziej znanych nazwisk ostatnimi czasy, należy do ofiary systemu, jaką stał się Tomasz Kolenda. Jego smutna i tragiczna historia życiowa jest oparta na fałszywych zeznaniach i źle przeprowadzonym procesie, gdzie niewinny człowiek został zamknięty za k...

652