Akcja zbierania puszek aluminiowych na leczenie Kuby

Poleć nas na:

Wspomóż Matkę Ziemię i szczytny cel w jednym!

Organizujemy akcję, która nie tylko ma na celu wesprzeć zbiórkę na leczenie Kubusia, ale również będzie dobrym krokiem w stronę bycia EKO. Mianowicie mamy zamiar zbierać puszki aluminiowe. Jest to rodzaj odpadu, który pojawia się praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Aluminiowe puszki zaśmiecają środowisko w całej Polsce.

Jeśli chcesz zachować się ekologicznie i zarazem wesprzeć szczytny cel, to oddaj nam swoje aluminiowe odpady. Każda ilość aluminiowych puszek, będzie przyjmowana. Jeśli masz opcję zebrać więcej lub już obecnie masz na stanie więcej aluminium i chcesz go oddać, a nie masz jak nam go dowieźć, skontaktuj się z nami, postaramy się odebrać je od Ciebie osobiście. Liczy się każda ilość zebranego aluminium.

Po co nam aluminiowe odpady?

W każdym domu zbierają się aluminiowe puszki po różnych napojach, które bywają kłopotliwe w segregacji. Możesz się ich pozbyć i wesprzeć szczytny cel. Dodatkowo segregujesz śmieci i wspomagasz aktywne działania ekologiczne. Nie wystarczy tylko deklarować postawy ekologicznej, trzeba działać! Po naszej stronie zostanie ostateczne spieniężenie zebranego aluminium i wsparcie zbiórki na leczenie Kubusia.

Kim jest Kuba?

To chłopiec, który tak jak inne dzieci chciałby przed sobą mieć godne i szczęśliwe jutro, jednak by to osiągnąć musi przestrzegać restrykcyjnych zasad leczenia. Tylko wówczas będzie miał takie same szanse jak jego rówieśnicy. Chcesz wspomóc tą walkę?

Pozbądź się aluminiowych odpadów i oddaj je nam. To chyba uczciwy układ, prawda? W ten sposób nie tylko zrobisz dobry uczynek wobec Kuby, ale również okażesz się przykładem dla swoich dzieci, jak należy dbać o środowisko naturalne.


Każda ilość zebranych puszek  jest dodatkową cegiełką, która wesprze budujący się budżet na leczenie chłopca. Jeśli masz pomysł jak zebrać większą ilość, skontaktuj się z nami, a my postaramy się zorganizować osobisty odbiór metalu. Dla Ciebie to problem z głowy, a dla nas to bezcenna pomoc.