Konsekwentność polityków

Poleć nas na:

Konsekwentność polityków

Premier 11 marca ogłasza, że w związku z pandemią zamknięte zostają szkoły, kina, teatry itp. Apeluje, by obywatele w celu zminimalizowania ryzyka rozsiania się wirusa unikali przebywania w większych skupiskach.

Następnego dnia Grzegorz Woźniak wyprawia sobie huczne urodziny. Bawiło się na nich około 200 osób, impreza miała miejsce w Garwolinie, na urodzinach można było spotkać wielu znanych polityków oraz syna Woźniaka, na co dzień piłkarz włoskiego klubu Genoa CFC z  północno-zachodnich Włoszech.

Co ciekawe, był tam  Krzysztof Żochowski  czyli dyrektor miejscowego szpitala który odwiedził prezydent Duda, jak można było zobaczyć na zdjęciach, było to bardzo nieodpowiedzialne jeździć w miejsca w trakcie epidemii wirusa bez żadnych zabezpieczeń.

Wielu ludzi zarzuca prezydentowi Dudzie że mimo epidemii nadal prowadzi on swoją kampanie w trakcie której nie przestrzega on żadnych zasad epidemiologicznych, nie wiadomo czy to niewiedza, czy chęć utajenia powagi sytuacji sprawiła że daje on zły przykład obywatelom.

Nowosci

Szczepionki na COVID produkuje firma, która ma zarzutu korupcyjne i handluje bronią Jednym z najważniejszych warunków, jakie musi spełnić firma, która ma za zadanie wyprodukować i sprzedawać życiodajne szczepionki na koronawirusa, jest zaufanie publiczne.

245

Korwin Mikke o feministkach, to zwyczajne feminazistki, a co wy o tym sądzicie? Znany ze swojego ciętego języka i często wyjątkowo kontrowersyjnych wypowiedzi Janusz Korwin Mikke, nie popuścił również kobietom strajkującym

431

Marta Lempart zarobiła już ponad 1,5 miliona zł na kobietach, czy wy też jej w tym pomogliście? Choć jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o Marcie Lempart, teraz stała się ona jedną z najbardziej znanych i wspominanych w mediach kobietach.

479

Nowe fakty dotyczące katastrofy smoleńskiej. Czy był to jednak zamach? Choć sama katastrofa smoleńska dotknęła wiele osób, a żałobę przeżywał cały kraj, to z roku na rok narastające wokół całej sprawy mity,

291

Ekspert TVP dożywotnio zawieszony  Jednym z mocno kontrowersyjnych postaci obecnych na polskiej scenie ekspertów państwowej telewizji, jest Marcin Najman. Pięściarz chętnie podejmuje tematy zarówno dotyczące sytuacji w kraju, jak i za granicą.

785

Czy Polska dogoni Niemcy? Jedno z naszych marzeń jako naród, to być taką potęgą jak nasi zachodni sąsiedzi, jest to nasz kompleks i ciągle gonimy by tak się stało. Ale czy nam się to uda? Niestety wojna sprawiła, że Polska prawie zniknęła z map świata a odbudowa tego co zostało zniszczone oraz budo...

1309

Czy za komuny było lepiej? Słyszy się często od starszych ludzi jakoby za komuny miało być lepiej... Mogłoby się tak wydawać, system komunistyczny na tym właśnie polega- by każdy miał po równo. Jednak czy rzeczywiście było lepiej?

1316

Aktualna sytuacja we Włoszech Cały świat patrzy w stronę Włoch, gdzie sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest najbardziej dramatyczna,

1275