Czy Koronawirus pokona PIS?

Poleć nas na:

Czy Koronawirus pokona PIS?

Wielu z nas rozczarowanych po ostatnich wyborach, zastanawia się- jak długo jeszcze? Żartuje się że partia prawo i sprawiedliwość jest jak disco polo, niby nikt nie słucha- ale każdy zna.

Zbliżają się wybory prezydenckie i chodzą słuchy że to ostatnia kadencja przedstawicieli pis, niestety wiele afer w ostatnim czasie wzbudziły niesmak wśród obywateli czy to

Przeznaczenie niemal 2 mld zł na TVP zamiast na onkologię, o co apelowała opozycja, kultowy palec Joanny Lichockiej, afera Banasia oraz wiele innych nie dokończonych spraw. Kto wie jak aktualna sytuacja związana z wirusem odbije się na kampanii wyborczej, miejmy nadzieje że wybory nie zostaną przesunięte w czasie oraz że kryzys szybko zostanie zażegnany.

Będziemy potrzebować mądrych ludzi którzy poradzą sobie z ratowaniem gospodarki, będzie to wyjątkowo trudne a opozycja tylko czycha na fałszywy krok by móc pogrążyć konkurentów. W Polityce wszystkie chwyty dozwolone, miejmy nadzieje że białe kołnierzyki rozstrzygną to ale nie kosztem nas czyli narodu.