Ekspert TVP dożywotnio zawieszony. Jak dalej potoczy sę życie Najmana

Poleć nas na:

Ekspert TVP dożywotnio zawieszony 

Jednym z mocno kontrowersyjnych postaci obecnych na polskiej scenie ekspertów państwowej telewizji, jest Marcin Najman. Pięściarz chętnie podejmuje tematy zarówno dotyczące sytuacji w kraju, jak i za granicą.

Co więcej o sobie mówi, jako o osobie wszechstronnej i posiadającej swoje zdanie. Jak jednak sprawuje się w przypadku wykonywanego przez niego zawodu? Ostatnio Najman brał udział w gali FAME MMA. Miał tam stoczyć walkę na zasadach bokserskich. W momencie gdzie przeciwnik zaczął wygrywać, Najman wolał sięgnąć po nieczyste zasady gry i złamał reguły uderzając niewłaściwie i kopiąc przeciwnika.

Jakie konsekwencje wyciągnie FAME MMA?

Jednym z najważniejszych konsekwencji jakie wyciągnięto wobec pięściarza, to dożywotni zakaz występów w tej gali. Drugim równie ważnym okazało się nie wypłacenie pięściarzowi jego wynagrodzenia za walkę. Co więcej czynny udział w całej zaistniałej sytuacji, wziął również trener. Z niewiadomych powodów wziął czynny udział w powstałej zadymie i celowo uszkodził nogę przeciwnika swojego podopiecznego. Za takie zachowanie trenerowi grozi kara przyznana przez sąd.

Całe zachowanie i zaistniała sytuacja jest przez wiele znawców nazywana jako żałosna i nie czysta. Czemu Najman zaatakował w ten sposób, świadomie łamiąc reguły? Dlaczego jego trener posunął się do takiego czynu, mając świadomość, że może przez to dojść do konsekwencji prawnych?

Czyżby pięściarz wolał odwrócić uwagę od swojej słabej formy, nieczystą zagrywką? Czy osoba, która nie potrafi grac fair play w swojej kategorii i „zawodzie”, powinna wypowiadać się na inne tematy i grać role „eksperta”?

Jak Najman podchodzi do nałożonej kary?

Z tego co podają media, Marcin Najman kpi z podjętej decyzji na temat nałożenia na niego sankcji. Nie ma zamiaru pozostawić wykonywany sport, a tym bardziej nie wykazuje skruchy. Twierdzi, że dostał już inne oferty, które są nie tylko lepiej płatne, ale i bardziej prestiżowe. Czy Najmanowi uda się zaistnieć jeszcze na ringu? Czy czeka go przyszłość w mediach tylko pod kątem kontrowersyjnych wypowiedzi?

Nowosci

Szczepionki na COVID produkuje firma, która ma zarzutu korupcyjne i handluje bronią Jednym z najważniejszych warunków, jakie musi spełnić firma, która ma za zadanie wyprodukować i sprzedawać życiodajne szczepionki na koronawirusa, jest zaufanie publiczne.

324

Korwin Mikke o feministkach, to zwyczajne feminazistki, a co wy o tym sądzicie? Znany ze swojego ciętego języka i często wyjątkowo kontrowersyjnych wypowiedzi Janusz Korwin Mikke, nie popuścił również kobietom strajkującym

539

Marta Lempart zarobiła już ponad 1,5 miliona zł na kobietach, czy wy też jej w tym pomogliście? Choć jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o Marcie Lempart, teraz stała się ona jedną z najbardziej znanych i wspominanych w mediach kobietach.

599

Nowe fakty dotyczące katastrofy smoleńskiej. Czy był to jednak zamach? Choć sama katastrofa smoleńska dotknęła wiele osób, a żałobę przeżywał cały kraj, to z roku na rok narastające wokół całej sprawy mity,

370

Ekspert TVP dożywotnio zawieszony  Jednym z mocno kontrowersyjnych postaci obecnych na polskiej scenie ekspertów państwowej telewizji, jest Marcin Najman. Pięściarz chętnie podejmuje tematy zarówno dotyczące sytuacji w kraju, jak i za granicą.

965

Czy Polska dogoni Niemcy? Jedno z naszych marzeń jako naród, to być taką potęgą jak nasi zachodni sąsiedzi, jest to nasz kompleks i ciągle gonimy by tak się stało. Ale czy nam się to uda? Niestety wojna sprawiła, że Polska prawie zniknęła z map świata a odbudowa tego co zostało zniszczone oraz budo...

1486

Czy za komuny było lepiej? Słyszy się często od starszych ludzi jakoby za komuny miało być lepiej... Mogłoby się tak wydawać, system komunistyczny na tym właśnie polega- by każdy miał po równo. Jednak czy rzeczywiście było lepiej?

1495

Aktualna sytuacja we Włoszech Cały świat patrzy w stronę Włoch, gdzie sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest najbardziej dramatyczna,

1450