Marta Lempart zarobiła już ponad 1,5 miliona zł na kobietach, czy wy też jej w tym pomogliście?

Poleć nas na:

Marta Lempart zarobiła już ponad 1,5 miliona zł na kobietach, czy wy też jej w tym pomogliście?

Choć jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o Marcie Lempart, teraz stała się ona jedną z najbardziej znanych i wspominanych w mediach kobietach.

Dzieje się tak głównie dlatego, że kobieta ta jest jedną ze współorganizatorek strajku kobiet, które nie tylko nie zgadzają się na przyjętą przez Trybunał Konstytucyjny ustawę anty aborcyjną, ale wciąż protestują wnosząc coraz to nowe postulaty.

Sama Lempart od lat była aktywistką polityczną i społeczną, która swoich sił próbowała już zarówno z wyborami do sejmu z ramienia Wiosny, czy jako prezydent Wrocławia. Prywatnie prowadzi firmę budowlaną oraz zarządza innymi spółkami. Oficjalnie utrzymuje, że jest lesbijką i mieszka ze swoją partnerką i dwoma psami.

Czy Lempart zarabia na strajku?

Głośno znów zaczęło być, gdy tylko w mediach pojawiły się głosy o zarabianiu dużych kwot przez współorganizatorkę strajku kobiet. Jak się okazuje, sama zainteresowana mówi otwarcie, że owszem stworzyła zbiórkę, która przyjęła się z dużym zainteresowaniem, jednak zaprzecza, jakoby pieniądze miały trafić do niej, a raczej mają być przeznaczone na cele organizacyjne strajku i rozdzielone na istniejące komitety.

Sama wymienia koszty strajku, jako megafony, ulotki, szkolenia i wiele innych. Wszystko to jest obecnie, jej zdaniem opłacane przez przez zbiórkę, na którą wpłacają dobrowolnie ludzie popierający strajk. Zbiórka szybko osiągnęła cel, a nawet go przewyższyła, gdyż obecnie sięga ona ponad 1,5 mln zł.

Lempart nie zgadza się na kontrolę finansową?

Duże kontrowersje budzi głównie odmowa kolejnych audytów finansowych. Jak sama zainteresowana twierdzi, ma do czynienia z takowymi odkąd zaczęła się udzielać politycznie i dlatego się nie zgadza.

Czy jednak przejrzystość i jawność korzystania z zebranych pieniędzy, nie sprawiłaby, że jej osoba byłaby pozbawiona z wszelkich zarzutów finansowych? Czy aby na pewno odmowa jest sprzeciwem na ciągłą inwigilację jej poczynań, czy też twarz najsłynniejszego strajku w Polsce ma coś do ukrycia?

Nowosci

Szczepionki na COVID produkuje firma, która ma zarzutu korupcyjne i handluje bronią Jednym z najważniejszych warunków, jakie musi spełnić firma, która ma za zadanie wyprodukować i sprzedawać życiodajne szczepionki na koronawirusa, jest zaufanie publiczne.

323

Korwin Mikke o feministkach, to zwyczajne feminazistki, a co wy o tym sądzicie? Znany ze swojego ciętego języka i często wyjątkowo kontrowersyjnych wypowiedzi Janusz Korwin Mikke, nie popuścił również kobietom strajkującym

538

Marta Lempart zarobiła już ponad 1,5 miliona zł na kobietach, czy wy też jej w tym pomogliście? Choć jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o Marcie Lempart, teraz stała się ona jedną z najbardziej znanych i wspominanych w mediach kobietach.

599

Nowe fakty dotyczące katastrofy smoleńskiej. Czy był to jednak zamach? Choć sama katastrofa smoleńska dotknęła wiele osób, a żałobę przeżywał cały kraj, to z roku na rok narastające wokół całej sprawy mity,

369

Ekspert TVP dożywotnio zawieszony  Jednym z mocno kontrowersyjnych postaci obecnych na polskiej scenie ekspertów państwowej telewizji, jest Marcin Najman. Pięściarz chętnie podejmuje tematy zarówno dotyczące sytuacji w kraju, jak i za granicą.

962

Czy Polska dogoni Niemcy? Jedno z naszych marzeń jako naród, to być taką potęgą jak nasi zachodni sąsiedzi, jest to nasz kompleks i ciągle gonimy by tak się stało. Ale czy nam się to uda? Niestety wojna sprawiła, że Polska prawie zniknęła z map świata a odbudowa tego co zostało zniszczone oraz budo...

1486

Czy za komuny było lepiej? Słyszy się często od starszych ludzi jakoby za komuny miało być lepiej... Mogłoby się tak wydawać, system komunistyczny na tym właśnie polega- by każdy miał po równo. Jednak czy rzeczywiście było lepiej?

1495

Aktualna sytuacja we Włoszech Cały świat patrzy w stronę Włoch, gdzie sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest najbardziej dramatyczna,

1450