Korwin Mikke o feministkach, to zwyczajne feminazistki, a co wy o tym sądzicie?

Poleć nas na:

Korwin Mikke o feministkach, to zwyczajne feminazistki, a co wy o tym sądzicie?

Znany ze swojego ciętego języka i często wyjątkowo kontrowersyjnych wypowiedzi Janusz Korwin Mikke, nie popuścił również kobietom strajkującym

obecnie na ulicach. Otwarcie nie popiera strajku, a nawet się mu jawnie sprzeciwia. Jego złośliwe komentarze dotyczą zarówno zarządu strajku, jak i samych kobiet, które biorą udział w demonstracjach.

Wyśmiewa oburzenie jak sam to nazwał „feminazistek”, które tak emocjonalnie przyjęły wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Zarówno on, jak i większość jego partii (w tym były kandydat na prezydenta Krzysztof Bosak) popierali ustawę antyaborcyjną. O obecnym haśle strajkujących kobiet mówi, że są obraźliwe i wulgarne, a samo blokowanie miast jest uciążliwe dla zwykłych obywateli.

Co więcej, stwierdził, że protestujące mają żal do swoich rodziców, że ci ich nie usunęli. Czyżby kontrowersyjny polityk znów widział kobiety tyko w kuchni?

Według Korwina Mikke lepiej sprzedać dziecko niż usunąć?

Korwin Mikke nie poprzestał jednak tylko na komentowaniu „złego i niepoprawnego” zachowania strajkujących kobiet, ale posunął się krok dalej. Niedawno internet obieg filmik z jego udziałem, gdzie sugeruje, że jego zdaniem bez sensu jest usuwać dziecko, jeśli można je… sprzedać.

Podczas filmiku rzekomo sprawdzał w internecie po ile można sprzedać na czarnym rynku dziecko lub wydać je na organy! Choć filmik spotkał się z ogromną falą krytyki, to sam polityk nie bardzo się tym przejął.

Atak na polityka?

Jednym z momentów, gdy polityk sam musiał się zmierzyć z wściekłym tłumem protestujących kobiet, nastąpił w momencie, gdy próbował się przedostać taksówką obok protestu.

Gdy tylko zauważono, kto znajduje się w aucie nastąpiła kumulacja gniewu i zablokowano całą ulicę. Kobiety nie chciały przepuścić polityka, próbowały otworzyć auto, wykrzykiwały hasła i rzekomo groziły politykowi. Niestety w tej sytuacji musiała nastąpić interwencja policji. Czyżby polityk nie poradził sobie z reakcją na własne słowa?

Nowosci

Szczepionki na COVID produkuje firma, która ma zarzutu korupcyjne i handluje bronią Jednym z najważniejszych warunków, jakie musi spełnić firma, która ma za zadanie wyprodukować i sprzedawać życiodajne szczepionki na koronawirusa, jest zaufanie publiczne.

323

Korwin Mikke o feministkach, to zwyczajne feminazistki, a co wy o tym sądzicie? Znany ze swojego ciętego języka i często wyjątkowo kontrowersyjnych wypowiedzi Janusz Korwin Mikke, nie popuścił również kobietom strajkującym

539

Marta Lempart zarobiła już ponad 1,5 miliona zł na kobietach, czy wy też jej w tym pomogliście? Choć jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o Marcie Lempart, teraz stała się ona jedną z najbardziej znanych i wspominanych w mediach kobietach.

599

Nowe fakty dotyczące katastrofy smoleńskiej. Czy był to jednak zamach? Choć sama katastrofa smoleńska dotknęła wiele osób, a żałobę przeżywał cały kraj, to z roku na rok narastające wokół całej sprawy mity,

369

Ekspert TVP dożywotnio zawieszony  Jednym z mocno kontrowersyjnych postaci obecnych na polskiej scenie ekspertów państwowej telewizji, jest Marcin Najman. Pięściarz chętnie podejmuje tematy zarówno dotyczące sytuacji w kraju, jak i za granicą.

962

Czy Polska dogoni Niemcy? Jedno z naszych marzeń jako naród, to być taką potęgą jak nasi zachodni sąsiedzi, jest to nasz kompleks i ciągle gonimy by tak się stało. Ale czy nam się to uda? Niestety wojna sprawiła, że Polska prawie zniknęła z map świata a odbudowa tego co zostało zniszczone oraz budo...

1486

Czy za komuny było lepiej? Słyszy się często od starszych ludzi jakoby za komuny miało być lepiej... Mogłoby się tak wydawać, system komunistyczny na tym właśnie polega- by każdy miał po równo. Jednak czy rzeczywiście było lepiej?

1495

Aktualna sytuacja we Włoszech Cały świat patrzy w stronę Włoch, gdzie sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest najbardziej dramatyczna,

1450