Atrakcje zimowe w Polsce

Poleć nas na:

Atrakcje zimowe w Polsce, narty a może i cos innego?

Niestety ostatnie okresy zimowe nie uraczyły nas zbyt szczodrze śniegiem, dlatego ci co mogli sobie na to pozwolić wyjechali w góry gdzie ostało się trochę białego puchu i ośnieżano stoki narciarskie.

Ci nieco bardziej zaawansowani wybrali zapewne Austriackie strony. Ale wróćmy do nas, bo nie każdy ma wystarczająco długi urlop by planować takie wyjazdy, albo po prostu nie jest gotowy finansowo.

Co robią Polacy zimą? Jakie są lubiane przez nich aktywności? Ci co biegali latem, raczej nie zrezygnowali gdy spadł śnieg, po prostu doposażyli swoją garderobą która była przystosowana do warunków, to samo było z rowerzystami

- można było zauważyć tylko częściowe zaniechanie ruchu w tym sektorze. Sporo ludzi też przeniosło się do ogrzewanych klubów fitness gdzie nie musieli przejmować się warunkami.

Bardzo popularne są lodowiska miejskie na którym można wypożyczyć łyżwy, dodatkowo w większych miastach na pewno znajdziemy sztuczne stoki narciarskie, ostatnio bardzo modne stało się również morsowanie.